| Lorry_4731 a întrebat:

vreau sa slabesc.si ce imi recomandati sa merg la o sala de fitness sau sa merg la bazin! ce mai bine ajuta la slabit!

3 răspunsuri:
| Allecss a răspuns:

Ambele sunt la fel de bune, dar la sala slabesti mai rapid, si arzi din calorii deamenea mai repede, Acum depinde si de tine si de preferintele tale

| SergiuChiosea a răspuns:

La fitness

| fatafermecata a răspuns:

Sall draga :*...cred ca cel mai bine are fi sa mergi la bazin, deoarece e mai sanatos si corpul se va simti mai bine plus la asta iti vei face un abdomen plat si te vei inalta, iti vei dezvolta si muschii la mini si picioare. sper ca te-am ajutat :*:*