| 3m3i3a a întrebat:

Buna TPU
vreau sa stiu daca mananc doar odata pe zi slabesc si daca da cat slabesc
multumesc

FUNDA

Răspuns Câştigător
| TheDarkQeen13 a răspuns:

Trebuie sa faci si sport si sa mananci putin. Pa, pa

4 răspunsuri:
| Bianca306 a răspuns:

Trebuie sa mananci mult dar mai slabut in calorii cam toate adunate sa faca 3000 de calorii si dupa ora 6-7 sa nu mai mananci

| teapz a răspuns:

Nu este deloc snayos este o prostie. Eu am slabit mult mancand inainte de ora 6.

| teapz a răspuns:

Nu este deloc sanatos este o prostie. Eu am slabit mult mancand inainte de ora 6.

| ao a răspuns:

Depinde cat mananci. degeaba mananci numai o data daca mananci 2 kg de grasimi