| ALYalytza2012 a întrebat:

vreau sa stiu parerea voastra ce se potriveste mai bine la blugi albastru inchis stamti:

tricou/maieu
rosu/negru

balerini/cizme lungi
negru/alb

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un tricou alb cu ceva imprimeuri pe el putin mai lung si baga-l in pantaloni, dar nu foarte mult ca sa poti sa il lasi asa mai in afara* cred ca stii tu cum, si ar merge foarte bine o pereche de balerini albi sau albastrii.

| claustrofob a răspuns:

Un tricou alb sau rosu, balerini negri sau albi. Nu este neaparat nevoie sa iti accesorizezi toata imbracamintea happy