| ʚiɞ_Amalya_1995 a întrebat:

TPU! Vreau si eu cateva descrieri faine pentru poza de fb! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Hitler666MD a răspuns:

"niciodata nu am vrut sa fiu la fel ca toti " sau "tot timpul am simtit ca sunt unica " sau scrie "citate " pe orice tema pe goolge si iti pui unu de acolo sau poti sa-ti pui strofe de-a lui Eminescu. big grin

1 răspuns:
| ioanacristina666 a răspuns:

Depinde cum e poza(daca esti ganditoare,daca zambesti,daca mai esti cu cineva etc.)
Poti pune niste versuri din melodia ta preferata,poti cauta pe google "quotes"sau"citate" si alegi despre ce teme vrei tu>iubire, succes, fericire, nostalgie etc
Sau poti sa pui doar un emoticon, sau nimiclaughing