| Raluca_1450 a întrebat:

TPU vreau si eu cateva statusuri de despartiti:p dau fundita:X:X

Răspuns Câştigător
| Bee123 a răspuns:

Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce...

Lumea vorbeste prostii ca sa te schimbe si te minte, numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte

Greu cand ai mai multe dar iubesti numai una!

Stii ca doar tu si eu vom fi, indrg ca'n prima zi!:X

Dar sageata lui Cupidon inca doare Separarea in departare, lasa sufletul pustiu, stiu! Impaca'te cu ea cat inca nu e prea tarziu

Crezi ca nu simt? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mint Iti doresti doar o privireVz in ochii mei iubire:X Adv! Dar nu e pentru tine!

Obsesia asta e de vreo luna...sh zici ca va sta bine impreuna

La tte as renunta, sa ma iubesti![:X]

Eu nu cred in vise Eu crd doar in tine, ca ma iubesti pe mine[:X]

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora...pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc.

Te uiti la ea ma vezi pe mine.o saruti pe ea dar simti buzele mele.ma vrei pe mine dar te multumesti cu ea…o mie ca ea.niciuna ca mine.

Stiu ca te uiti la ea si te gandesti la mine…O atingi pe ea dar ma simti pe mine…Ti-e sete de mine dar te racoresti cu ea…Stiu ca ma vrei pe mine dar te multumesti cu ea…

Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila''

Simpla mea prezenta poate fi fatala uneori

Atunci cand nu stie ce simte.Atunci cand greseste sh minte ofera-i doar dragostea tah:X atc are nevoie mai mare de ea

Dar eu nu asc ce sp lumea rea nu crd nmc din c sp ea

Daca am pierdut ceva.era ceva c n imi trebuia

I love you:X I miss you I need you I like you I vrea tu[perfectu meuuu:X:X]

Sh ce daca ma iubesti?

Asculti fara sa probezi...sh uite asa ma indepartezi...

Stiu ca o sa ma ierti chiar daca ma certi

Stii ca dupa tine ma topesc Stii ca fara tine innebunesc

Iubim fara sa stim ce e iubirea...iar atunci cant stim...nu mai reusim sa iubim:l

şi când vine vorba de iubire spune-le că tu mă ai pe mine!

ne privim şi ne placem, dar ne despărţim când încă ne iubim, ne prefacem.

Hai sa uitam/Ca ne-am certat/ Hai sa acceptam/ Ca ne-am schimbat/ Hai sa iertam/ Ca ne-am luptat.

Nu e pacat sa se piarda o iubire pentru o certa? ^^Amintiti`va cum va iubeatzi sh altadata.[♥]•

SI pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata.Eu sunt cea rasfatata:X

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi

Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor!

Crezi ca-mi pasa de tine?! Crezi prost! Idealurile mele se schimba zilnic, nu stiu ce vreau.recunosc!

Sh orice as face eu. dupa mine esti mereu:X

Poti sa apartii oricui, nu e treaba mea

e`a durut cand mi-ai dat ultimul sarut?

unele sunt in afara cerintei tale dar totusi ti le-am dat pentru ca sunt frumoase

sper ca sunt de-ajuns, funda?puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Daca te-ai despartit de iubitul tau sau ceva de genu sa stii ca daca iti pui statusurii amare de jale nu te vei simti mai bine ci te vei deprima, si asta nu te va face sa uiti sau sa te simti mai bine

| niko a răspuns:

O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi. Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

De ce sa plang. Cand pot sa rad? De ce sa urasc. Cand pot sa uit?

Te uiti la ultima poza si ai zambit, si strangi din dinti...Esti acelasi copil, dar ai uitat cum e sa simti.oh go on

Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viata. Fiecare sfarsit are un nou inceput.winking

Chiar daca el nu o sa`mi spuna " Noapte Buna! ", sau pe strada " Buna! ". am o prietena care ma suna ca sa`mi spuna " Fata esti de 1000 de ori mai buna decat aia pe care el o suna`winking

Nimic din ce`a fost nu va mai fi`...Prezentu`l e trecut, presarat cu amintiri.winking

Daca ti-as spune pe bune ca te mint…Dar fara tine mi-e mai bine, asa simt…Imi pare rau dar in inima mea se aduna… PENTRU TINE NUMAI URA!winking

Partea proasta e cam investit prea multe sentimente Si acum stau si ma uit la ele cum devin regreteoh go on

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste-o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-a uitat nici nu vrea sa te ierte`!

Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa...Scuza`ma dar copilul asta n-are timp de o relatie serioasa oh go on

Nu are rost acum, deja e prea tarziu. Cu tine pe un drum eu nu mai pot sa fiu. Intreaba-te pe tine de nu te-ai intrebat. Daca iti greseam eu tie oare m-ai fi iertat? oh go on

Adio iubire:X Am scapat de tine\dancing Daca vrei iti dau si baniwinking sa nu te vad 10 ANI love struck

E fãra tine de ceva vreme, pare ca s`a obişnuit... aproape cã`şi doreşte, azi, sa nu te fi iubit.

Ce crezi ca ma` faci geloasa?laughing Nuu` fraiere, nu m` intereseaza…Sh ce crezi? Nu `mi pasa nici d` tine, nici d` ea, esti chiar prost daca crezi asawinking

Chiar As plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`!winking

ochii meii de nu maii vor sa te priveasca e vina ta ca i.ai facut sa te urasca!winking

Ramai cu ea oh go on. asta ai aleswinking merg pe drumul meu. Al tau?! Scumpule, e in celalalt senswinking

Tu iubesti sau te prefaci? Iti spun eu. iti bati joc oh go on

sper ca te.am ajutat

| obsesion07 a răspuns:

Am invatat ca dureaza ani sa castigi increderea si doar intr-o secunda poti sa o pierzi!
Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba… te-am pierdut pe tine… sad
Am intalnit un inger… mi-a soptit sperante… l-am privit orbind… m-a atins visand… l-am parasit plangand
- Cea mai calda iubire are cel mai rece sfarsit!
Daca as sti ca maine voi muri, ultimele mele cuvinte ar fi „Te iubesc"!
Desi ne-am despartit cu gandul mereu la tine voi fii orce ar fi
Iubirea incepe cu un zambet, continua cu un sarut si se apoi termina cu o lacrima

| AnnDaTv a răspuns:

- Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici, de unde doar strigatele mai amintesc de mine…

- Am invatat ca dureaza ani sa castigi increderea si doar intr-o secunda poti sa o pierzi!

- Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba… te-am pierdut pe tine… sad

- Am intalnit un inger… mi-a soptit sperante… l-am privit orbind… m-a atins visand… l-am parasit plangand…

- Am un caracter puternic… imi place sa fiu EU… sa nu arat tristetea din sufletul meu!

- Azi este doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele…

- Cand iti voi revedea zambetul atunci imi voi da seama cat te mult mi-ai lipsit.

- Cea mai calda iubire are cel mai rece sfarsit!

- Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca nu iubesti?

- Cumva in adancul sufletului simt o raceala, iubirea ta s-a stins si o data cu ea

Funditssssaaa? love struck