| AndraSweet97 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu cateva statusuri originale facute de voi :*
Multumesc anticipat. Funda

Răspuns Câştigător
| carmen111 a răspuns:

Si n-are rost sa plangi spunandu-mi ca iti pasa, e tarziu acum asa ca lasa.
de fiecare data cand te gandesti la mine, sa stii ca eu am cam uitat de tineee.
Nu o compara cu mine. Ea nu a avut grija de tine
Incerc sa zambesc fals, sa para ca-s bine, habar n-ai cat de dor imi e de tine.
Ce n-ai da sa il gasesti acolo unde e. Sa te uiti in ochii lui si sa-l intrebi "de ce"?
Si o sa te las sa iti vezi de drumul tau, Atunci cand o sa te uit sigur o sa iti para rau.
E exact cum trebuie să fie, aşa cum îi convine! Are stilul ei de`a amăgii, numai dintr`o privire.
Sunt prea cuminte, învaţă-mă să fiu rea! Să mă ai doar tu, să fiu doar a ta.

3 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

Iti dau niste Statusuri mai originale care le folosesc si eu( eu le-am inventat):The World It's Mine! And My World Is You!; X; X, Nu Exisita Locul Sau Momentul Potrivit, Doar Persoana Potrivita, Your Love It's My Drogs.; X; X; X

| RaduManole a răspuns:

Invisible pentru toti idiotii cu intrebari stupide,,,,, fac baie ma deranjezi te stropesc (DnD) si app alea de la Darkus nu-s originale dar sunt okz -- si nici ale mele nu suntwinking dar e buna intrebarea ii ofer un 10 tongue

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute