| andry98 a întrebat:

Vreau si eu idei de tinute pentru banchetu` de a 8-a..sunt baiat,(15 ani) si nu prea mai am idei. Funda si multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bachet = costum + pantofi
mall = tricou + blugi

| DemonvsAngel a răspuns:

Asa deci incearca blugi negri(stramti), camasa (orce culoare care iti vine bine) sau un tricou fain si daca vei purta tricou ia o vesta

| XxxOANAxxX a răspuns:

Sacou, tricou cu blugi si tenisi si un lant fain la gat

| Ady3096 a răspuns:

Pei depinde:daca iti place sa fi mai elegant, poarta un sacou cu o camasa sau tricou pe dedesubt si niste blugi sau daca nu, poti simplu sa porti niste blugi si un tricou alb iar in picioare niste adidasi sau tenesi... sper ca ti-am fost de foloshappy