| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu melodii pe care sa le cant. Engleza sau Romana, atat.Si nu vreau cu o voce foarte subtire.Dar nici foarte groasa.Undeva intre. Cele mai multe si cele mai bune melodii primesc FUNDAAA

42 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

Gasesti pe situ asta: http://karaokeparty.com/
Cred ca merita sa arunci o privire.

http://asculta.x-o.ro

| Becanee a răspuns (pentru MrsDraguttza):

Nu vreau ca prima melodia. Vreau gen-uri ca cea de-a 2-a.happy

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Marilyn Manson - This is the new ***
Marilyn Manson - Sweet dreams
Bloodhound gang - Bad touch
Metallica - Last caress
Metallica - One
Fuego - Impodobeste mama bradu'
Frederik - Parampampam
Guns 'n' Roses - Welcom to the jungle
Marian Nistor - Domnicioara

| Becanee a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

straight face Chiar iti bati joc de mine?straight face.
Ceva gen cum canta aia de la Pariu Cu Viata.Nu rock,straight face

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Becanee):

Te-ai uitat la toate melodiile?
Tu ce zici?

| Becanee a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

M-am uitat. FUEGO?straight face Si majoritatea sunt rock.Dar eu vreau gen-uri ca cei de la Pariu Cu Viata.happy

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Becanee):

Nu ma uit si da, imi bateam joc de tine. straight face

| Becanee a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Hai numai spune.oh go on.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Becanee):

Serios! Nu ma uit.

| Becanee a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Neintersant.Eu una ma uit.happy

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Becanee):

Aaaa... Esti fata Pink-ass. Pardon!

| Becanee a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Ass is your mother.BITCH!

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Becanee):

So, you're my mother? 20 minutes tu thing to this s h i t? http://www.sing365.com/......8D0035DFFC dedication

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Tulai tuşe!
Melodiile ăstea sunt de pe vremea lu străbunică mea dacă nu mă înşel laughing

| Becanee a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Go to hell stupi boy.straight face

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Becanee):

Ty. I can live without you.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru ĔℓѕιιDăăSmileee):

De gluma de mestecat nu ai auzit?

| Becanee a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Chiar ai chef de cearta straight face.Sa iti zic o chestie si tine-o minte.Tu daca esti prost, nu sarii in fata masinilor si sa nu incepi sa tipi ca esti prost. Poate asta-i adevarul.Dar daca tu nu arati nimanui.Nu o sa stie nimenihappy.Te rog frumos.Nu aici cearta.happy

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Becanee):

Am mai intalnit curbe care se credeau destepte, dar niciuna ca tine! Ai dreptate. Ce rost are sa fac glume si sa-mi bat joc de tot felul de specimene care nici macar nu se prind ca sunt umilite ca niste javre ce sunt?

| Becanee a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

De fapt cred ca aici vorbesti despre maicata.Nu de mine.Te rog, nu ma confunda cu ea.happy

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Becanee):

Exact. Tot timpul va luati de "doamna mama". Asa ca e timpul sa ma iau si eu de domnul mama ta. In casa la tine, taica-tau cumpara un aparat de detectat minciuni cu electrosocuri. Vii tu acasa :"Tata, azi am luat un 10! Aaaaaaa!" tac-tau:"Lasa-ma ca lucrez! Aaaaaaaaaaa!" Maica-ta"Hahaha! Seamana perfect cu tine! Se vede ca e a ta. Aaaaaaaa!"

| Becanee a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Daca tu ai inceta din a fi un copil stupid, nu s-ar lua nimeni de maicata.Dar atata timp cat tu esti un mare prost, handicapat, stupid copil ce se baga pe unde nu trebuie.Toata lumea se ia si de tine si de doamna mata si domnul tactu.happy

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Becanee):

-Ai intalnit vreodata o curba?
-Da.
-In realitate?
-Nu, doar pe TPU.

| Becanee a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Bai daca maicata umbla pe TPU. nu am ce sa-i fac.oh go on

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Becanee):

Serios ca stiam ca vei spune asta. Esti penibila. Nu poti fi mai creativa? Nu te lasa domnul mama ta sa gandesti prea mult sa nu te doara capusorul?

| Becanee a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Gandesc mai mult decat tine.Te asigur de asta.Dar te rog frumos.Nu vreau sa ne certam aici.happy

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Becanee):

Spune-mi unde sa ne certam, frumoaso! Ce inseamna "a gandi" pentru tine?

| Becanee a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Ceea ce tu faci un pic cam rar.:*.Si n-am chef sa ma cert cu cineva pe care nici nu-l cunosc, frumosule! :*

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Becanee):

Ceea ce ai dat tu se cheama raspuns retoric? :***

| Becanee a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Chiar n-ai ce face?straight face Lasa-ma naibii o data in pace.straight face

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Becanee):

Nu.

| Becanee a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Raspunsul acesta sa il dai unui om care te va intreba "Gandesti?".happy.Paa.:*

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Becanee):

Cata umilinta mai poti indura? Cu fiecare replica te adancesti in universul tau in care tu gandesti cel mai mult (este de prisos sa zic ca populatia acestui univers este unu).

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Nu că încă nu a apărut laughing

| Becanee a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Tot eu indur umilinta? straight face.Tu esti acela care continua cu replici "misto" si care se crede atat de intelectual in cat el este cel mai destept om de pe Pamant.Trezeste-te! Sunt oameni care au nevoie de oxigenul pe care il consumi tu.Deci gata.Numai vreau sa mai dau nici-un comentariu.straight face

| Becanee a răspuns (pentru ĔℓѕιιDăăSmileee):

Super! Tu poti sa taci.Nu discuta nimeni cu tine.Si daa..Este foarte haios cum el se crede un mare intelectual.straight face

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Becanee):

Sunt si oameni care stiu vorbi romana si au nevoie de aerul pe care tu il risipesti. Analfabeto! In satra ta nu se vorbeste romana?

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns (pentru Becanee):

Eşti cam tare la gură nu ţi se pare? raised eyebrows

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns (pentru Becanee):

Da? Dar auzi cu tine cine a vorbit? Tu ştii măcar despre ce e vorba aici?
Daca nu, te sfătuiesc să nu mai vorbeşti neîntrebat.

| Becanee a răspuns (pentru ĔℓѕιιDăăSmileee):

Este intrebarea postata de mine.Deci am ca tupeu vreau.Asa ca tu trebuie sa pleci.Ia hai pa.Ce naibii stau sa vorbesc cu niste prosti care nici nu stiu ce inseamna romana si se cearta pe net cu oricine.Si fata in fata nu zic nimic.Stiti ce ma?! Carati-va naibii ca nu stau eu sa vorbesc cu niste prosti.straight face. Daca toata lumea judeca, de ce sa nu judec si eu?straight face

| andreip3c a răspuns (pentru Becanee):

Am impresia ca ce ai vrut sa zici la inceput, ar trebui sa se numeasca: Frate daca esti prost, te rog frumos, nu semnaliza.