| amma_2887 a întrebat:

Buna tuturor am nevoie de niste ideei!
am o prietena care mi-a fost mereu alaturi si vreau sa i multumesc prin niste cuvinte frumoase ajutati-ma sa gasesc cuvintele acelea dati-mi ideei cat mai repede va rog ea acum trece printr-o perioada foarte grea si chiar vreau sa stie ca sunt acolo oricand pentru ea help me please dau funda si multe multe voturi:* mersi >anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| ßia a răspuns:

Cata vreme avem amintiri, trecutul continua sa existe. Cata vreme avem speranta, viitorul ne asteapta. Cata vreme tu existi, merita sa traiesc prezentul.
Toti se emotioneaza la suferinta unui prieten, dar numai un suflet cu adevarat bun, ca al tau, se poate bucura de succesele unui prieten. Iti multumesc ca-mi esti alaturi!
ti voi fi mereu alaturi, indiferent daca te bucuri sau plangi, pentru ca tu esti prietena mea cea mai buna! La cat mai multe momente frumoase impreuna!
Daca mi-ar spune ca exista un prieten mai bun pe lumea asta, nu i-as crede. Vreau sa stii ca apreciez foarte mult prietenia ta si sper sa pot sa fiu un prieten macar la fel de bun cum esti tu!

Tu esti cea care ma poate asculta, alaturi de tine imi pot invinge temerea... tu m-ai incurajat sa trec peste infrangeri si sa ajung spre victorii. Esti o adevarata prietena!