| AnnaSuntEu a întrebat:

happy Vreau si eu niste nume pentru facebook cu numele meu Anna! big grin Cine imi da cele mai multe si cele mai faine dau Fundita!winking Thanks! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anna Etc; Anna si atat; Anna Pa; Anna Rawr; Anna Arr; Anna Cherry; Ana Aha; Ana Hm...imi dai si tu un like aici https://www.facebook.com/......ifications

1 răspuns:
| TurteX a răspuns:

Pai...pe facebook trebuie(sau macar e de preferat)sa iti pui numele propiu, sau daca ai o porecla poti sa ti-o pui pe aia...gen Anna Campioana sau whatever
Daca vrei ceva gen skkumpik sau alte chesti de astea cu printzezuca du-te pe hi5