| cristinaandreea_5154 a întrebat:

Vreau si eu niste pareri daca se poatebig grin. Azi-noapte m-am visat mireasa... Adica am visat mai multe lucruri ciudate si nu stiu ce sa cred. Am visat asa: ma pregateam de nunta cu un prieten foarte bun(ma casatoream cu el), dar nu prea vroiam nici eu, nici el acest lucru. (eram imbracata in mireasa). Apoi am visat ca eram inconjurata de multa lume care plangeastraight face. Eu stateam pe spate cu mainile pe piept (ca si cum as fi fost intr-un cosciug :-s ). Iar in final am visat ca eram intr-o masina cu cineva mergeam spre casa, iar un camion a intrat in noi si eram inconjurati de multa lumestraight face. Cand m-am trezit eram asezata in pat, pe spate si cu mainile pe pieptstraight face crying voi ce credeti despre asta? :-s

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ce spun cei de pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| RockaruL a răspuns:

Sincer sa iti spun e cam ciudata chestia...Eu cand visez ceva de genul asta a doua zi mi se intampla aproximativ acelasi lucru... Poate e la fel si la tine, probabil se ve intampla ceva dar nu la fel de grav ca in vis.Cat despre mainile pe piept ca un mort nu stiu ce sa zic! Poate ai un obiect care are o influenta rea asupra ta.Eu am avut odata un inel cu un craniu si de fiecare data cand il purtam visam urat!
Succes si nu te speria!

| LaadyH a răspuns:

Ciudat sincer.
tu in general ai vise d'astea?

din ce ai spus tu eu cred ca se poate,acum nu sunt sigura, ca se poate sa se intample ceva rau.Nu cred ca atat de rau ca in vis, dar nu stiu, ai grija.si nu te speria poate sunt doar vise, si eu am foooarte multe vise d'astea dar sincer m-am obisnuit cu ele.