| Alexandra_5192 a întrebat:

vreau si eu niste replici de indiferenta multa indiferenta, tradare, nepasare dar nu din astea care se gasesc la orice intrebare din astea mai speciale stiti voi la ce ma refer sa dau niste fete proaste mai pe spate de cat sunt acum va roggggggg frumos:*porfa:X

2 răspunsuri:
| FunkySmile a răspuns:

Hi.
Pai cand vorbesc cu tine fa ceva de genu,, aha,, dar intr-un sictir asa:p
,, Mai ai multe de zis ca m-am plictisit,,
,, Si ce spuneai?,, Fa-te neinteresata si pe la mijlocul conversatiei aduti aminte ca aia vorbea cu tine si spune-i replica asta tongue asa o sa pari neinteresata si indiferenta tongue
Cand vorbesc alea cu tine fredoneaza o melodie mai incet asa ca si cum nu ti-ar pasa de ce zic ele tongue.
Sau cand vor sa iti vorbeasca zici ceva de genu,, Zi ce vrei ai 2 secunde la dispozitie... 1, 2 au trecut, mai vorbim,,
C-am asta imi vine in minte acum.
Peace kiss>big grin

| unul1 a răspuns:

Cand incepe sa vorbeasca mult spune cuvinte gen pamant sau nisip, intr-o cearta incearca sa te calmezi si sa enervezi pe "adversara". cand esti calma poti sa-i dai replici mai bune. sau tot cand vorbeste mult poti zice replici gen deci nu cred tu si chesti dinestea...tongue dar chestia aia cu pamant mai ales cand ele sunt nervoase si te cearta ii betonbig grin