| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste replici tari gen:Mă taci ca ti-e somn.Sa fie dure dar si funny dau vunda+vot.

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Tre maimute au scapat de la zoo una a fost gasita pe strada, a 2-a in parc iar a treia citind acest mesaj
Nu ma enerva cati aranjez biscuitii pe raft
M-am nascut destept, scoala m-a tampit
Inteligenta ma urmareste dar eu sunt mai rapid
Asta-i fata ta sau te strambi la calculator cand citesti mesaje
Psihologul mi-a spus ca sunt nebun insa vocile din cap imi spun ca nu e adevarat
Daca o pasarica ti-a soptit inseamna ca te-ai tampit fiindca pararile nu vorbesc
Scuze limbaju sper sa-ti placa fundabig grin