| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri. Cat mai multe si mai originale. La cele mai multe si frumoase dau funda. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| emydaisy a răspuns:

~YES! A lady, what to say? Are you a bad girl? Want a good boy? You have it, you kiss ass, and'' Farewell!

Psycho ***, get the *** out d-aici:]]winking

Nu vreau decât să îti vezi în pana mea de treaba, Recunoate că nu mă cunoti când
cineva te-ntreabă.E de căcat mie-mi vorbesti de calitate, Dar îmi găseti defecte vorbindu-mă pe la spate!oh go on

Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila''

Degeaba ma privesti cu ura, mereu o sa fiu mai buna! Mai bine l-ai linisti pe prietenul tau! Caci intoarce capul dupa mine mereu!

De unde sti ma? ...Ai fu***o tu cumva? ...Nuoh go on.si nici n-ai sanse sa ajungi la asa cevawinking..Hai jet ca comentezi fara rost:*.

Nu există bărbaţi deştepţi care să ştie să înşele. Există doar femei care iartă şi fac pe proastele pentru că iubesc prea mult!

Și multe altele care acuma ne separă, ți le-aș spune dacă ar exista "Ultima oară"!

Cu indiferenţa ta m-ai făcut mai tare. Acum nu-ţi convine dar încet, încet, calc pe urmele tale. Şi abia acum vezi si tu că indiferenţa doare.

Ei, n`au haru sa copieze originalu

Te crezi in stare să mă poţi judeca? Înceară, dar mai intai fă o analiza având ca subiect de studiu persoana ta!

Moartea nu e trista. Trist este faptul că mulţi oameni nu trăiesc cu adevarat.

Ma respecti, te respect.Ma iei cu vrajeala, te iau cu vrajeala.Ma ataci, ma apar.Ma urasti, nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza, pe mine nu ma defineste.

Faima existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti.

Lasati-ma sa fac si bune si rele, dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.

aud vorbe parsive despre mine`si continua barfaa`da cand vorba ajunge la mine isi cere scuze tarfaa!"
Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!
E o diva si-asta toata lumea-o stie, Din pozele de pe hi5 unde ea scrie, Ca e barfita pentru ca e talentata, Cand o barfim noi ea e cea mai castigata.
Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta
funda plz?puppy dog eyes

1 răspuns:
| MarianaMirela678M a răspuns:

Intra pe "Curierul" sau pe "fumul ţigării" si gasesti multe acolo.