| XxPufosheniaXx a întrebat:

Buna TPU
Vreau si eu niste statusuri de scris la poze cat mai repede!
Multumes anticipat!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Katya32 a răspuns:

Ma respecti, te respect..Ma iei cu vrajeala, stiu sa fiu tare..Ma ataci, ma apar..Ma urasti, nu te urasc..Pentru ca ceea ce pe tine te caracterizeaza pe mine nu ma defineste!
" As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele… "
Poţi să mă iubeşti, să mă urăşti. treaba ta, pentru că în ambele cazuri te vei gîndi la mine! ♥)