| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu cateva statusuri pentru baietii care zic, ca te iubesc si a doua zi le-a trecut (mincinosi) happy

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Aveam eu unul ideal: "Minte-ma cama iubesti. Te voi minti ca imi pasa." happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"pun botul la minciuni"

| Snowal15lea a răspuns:

Pentru cei ce te iubesc iar a doua zi te lasa Cu capul lor gol îi voi da de masa Cu piciorul in stomac ii voi lovii Si cu pumnul, fața le zdrobesc Si maine îi fac sa alerg dupa stele vezi.

| dorelmarc a răspuns:

Baieti.nu.sint.asa.de.sensibili.la.cuvantul.TE:IUBESC.de.aceia.il.folosesc.des.cu.scopul.de.a.se.apropia.de.fete.