| Georgiiiiiii a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri noi si originale...dar nu de dragoste...
Multumesc!:*
P.S : Dau FUNDA!:*

3 răspunsuri:
| analala a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a răspuns:

Viata merge dar nu prea repede fiindca nu are picioare...
Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tine [].
• Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!
• Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
• ak vrei sa mai spui ceva... SPUNE! si daca vrei sa pleci. Pleak pe bune.
• Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu
• MinTe-Ma dar MinTe-Ma FrUmos... Daca tot o FaCi Fa-O periculos