| Cor1nnnaa a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri, notite, citate despre viata, iubire, speranta, orice happy dar sa fie cat mai originale.. nu de acelea pompoase, pe care le gasesti pe toate site-urile.
Funda+ voot cui pune mai multe si mai frumoase.multumesc!

2 răspunsuri:
| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| AnYyCrZ a răspuns:

1.Iubirea nu se invata la gimnaziu, ci la scoala vietii.
2.Sa iubesti inseamna sa faci sacrificii, nu sa daruiesti o floare!
3.Cand numai ai speranta, numai ai incredere in tine, nici in persoanele dragi!
4.Cand te-ai maturizat nu inseamna ca ai renuntat la jocurile copilaresti, ci ca ai invatat sa faci fata schimbarilor vietii!
5.Sa iubesti inseamna sa ierti!
6.Cand esti intr-o dilema, asculta-ti inima si daca nici atunci nu ai gasit raspunsul, gandeste-te la parintii tai! ...Cam atat, sper sa-ti placa si sa le folosesti cand o sa ai nevoiebig grin