| Robbu a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de dragoste, ceva mai noi. Dau funda pentru cele mai multe si cele mai frumoase.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mia999 a răspuns:

Nu dau gurita orikui la multi le pun pofta in kui...nu sunt ca orikare fata ce se lasa saruta

precum fiecare frunza are umbra sa asa si fiecare om are perechea sa

ah ce mama am avut ce frumoasa m-a facut caci pentru. gurita mea un baiat si-ar da viata, eu sunt fata de la tara si sunt rea din calea-fara...Sunt frumoasa si cu bani si sunt chiar mica de ani.Nu dau gurita oriciu la multi le pun pofta-n cui, nu sunt ca oricare fata ce se lasa sarutata.Asa eu is mindra rau,multi roesc in jurul meu. vrea baiat frumos, pe plac dar nu sarac ci bogat...

Voi pleca, undeva, Aproape de tine, Te voi gasi Oriunde vei fi... mi-e dor de tine (((

cind iubesti simti ca traiesti

Я задыхаюсь от любви своей... (imi place enorm are un inteles superb )

Ochii care nu se vad se uita...((

Taina existentei umane nu sta in a trai ci a sti pentru ce traiesti...)))))))))))))))

Dragostea s-a nascut prin femeie sau Femeia s-a nascut din Dragoste?

Ochisorii mei caprui, fura inima oricui daca o fura si pe a ta no sa fie vina mea!

Dragostea e ca o clepsidra, cand ti se umple inima, ti se goleste creierul….

__Doar Privirea Ta Imi Alina Inima..._)))

SPER SA ITI PLACA SI ASTEPT fundita