| eloyse a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste versuri de dragoste in engleaza(si traduse pliz) sau in romana! Multumesc

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Uite niste mesaje dragute care i le-am trimis eu iubitului meu:
1. vorbeste-mi cand ma plictisesc,saruta-ma cand sunt suparata, imbratiseaza-ma cand plang, ai grija de mine cand am sa mor si iubeste-ma cat mai sunt in viata!
2.ador clipele in care-mi esti alaturi si urasc tot ce ne desparte.o viata am si de aceea nu vreau sa am rabdare, vreau sa te simti "cel imi iubit dintre pamanteni"...imi permiti?
3. poti sa spui "te iubesc" intr-o secunda? daca da,da-mi o secunda din viata ta, iti voi fura un minut, te voi saruta o ora si te voi iubi o viata!
4.iti trimit mesajul asta pentru ca mi-ar fi placut sa fii acum cu mine!
5.pentru ca sa fiu fericita, nu vreau decat sa fiu mereu cu tine, sa te tin in brate si niciodata sa nu mai pleci de langa mine.tin enorm la tine si imi lipsesti cumplit!