| bebyka_5746 a întrebat:

Buna TPU... vreau si eu niste videoclipuri cu Robotii Mo si F. O. C. A. cele mai multe primesc fundita+vot

Răspuns Câştigător
| YoYo a răspuns:

Robotii Mo si Foca au fost scosi de pe youtube deoarece clipurile lor erau reuploadate mereu. Pentru acest fapt ai au mutat toate clipurile pe siteul lor www.creativemonkeyz.com. Intri pe site dai la capitolul ROboti si te uiti la toate clipurile lor (adica cele 6 deocamdata). Apare un clip nou in fiecare joi

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Eu stiu doar un singur videoclip:
Http://www.youtube.com/watch?v=Qk58jRLxEbM

Cauta si pe Trilulilu.ro
Sigur vei gasi multe rezultate.

| Fαntαsy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=P66OJ1cPutE

asta ar fi canalul oficial :)