| Cor1nnnaa a întrebat:

BUNA TPU :*! Vreau si eu notite, statusuri frumoase si adevarate Gen : despre viata, prietenie, iubire, ura si toate chestiile. Dar nnu vreau de acelea scrie cu multe chestii cat mai simple si frumoase. FUNDA love struck restul vot. multumesc si scuze categoria big grin

Răspuns Câştigător
| AnnyXoxo a răspuns:

O sa iti dau un link - > http://www.facebook.com/pages/Lonely-Girl/22624019076742 Aceasta este pagina mea. O sa gasesti aici cu ce vrei tu.

2 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

*E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
*Te iubesc. Am scris pe zapada, dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc - am scris pe plaja, dar un val obraznic va lua cu el in adancuri aceste 2 cuvinte. Este scris,, te iubesc" in inima mea si de acolo nimeni niciodata, niciodata nu va putea sa le stearga. Pentru ca te iubesc si o sa te iubesc cat voi exista.
*Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere si ca doar in cateva secunde poti sa o pierzi.
* Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!
* Astept o raza sa-mi patrunda in suflet, sa ma lumineze si sa-mi spuna "te iubesc!", iar acea raza sa fie vocea ta ce ma trezeste de dimineata… dar se pare ca nu o voi avea.
Ti-am dat cateva statusuri dragute, daca vrei mai multe intra pe:
http://statusuri.net/statusuri-de-suparare/#more-9

| Anaalex520 a răspuns:

Stiu ca sunt multe si poate nu e ceea ce cauti, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate! kiss

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.kiss

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html