| Aleksutzu a întrebat:

Vreau si eu o masinuta de aia cu Benzina care prinde 60 - 80 Km Dar Vreau Deaia MonsterTruck dala cu suspensii mari big grin masina de aia de teren big grin Daca s-ar putea sa imi recomandati si niste nume, si sa imi dati linkul de unde pot face comanda :d Dau funda si vot big grin ( 2 vt. ) ( Inteligent si folositor ) big grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sNukki a răspuns:

Deci tu ce vrei pana la urma?
Masinuta sau Monster Truck?

Masinuta pe care o poti conduce de la 16 ani: Microcar sau Fiat 500

Monster Truck nu poti mere cu ea pe sosea... pentru ca latimea ei depaseste cu mult latimea unei benzi de soseawinking