| iobita21eLla a întrebat:

BUNA TPU., Vreau si eu o porecla pentru numele"alexandra" puppy dog eyes FUNDAAAlove struck

Răspuns Câştigător
| madalush97 a răspuns:

1.Ale
2.Aly
3.Alyssa
4.Alyssita si atat
5.Alessia
6.Alexutza
7.Alex
8Utzu
9.Xandra
10.Andra
11.Anda
12.Foca
13.Bubu
14.Boo
15.Mov
16.Suvita
Fundaa?

10 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Alexuta, Alle, Alexu'love struck
pup

| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Alle, alexa, alexu`laughing

| Roxxette a răspuns:

Alessa,Ally, Alexia, Alexis, Alle, Lexu, Alexuta, Alexia, Lexuta, Alexi, Sandy, Xandra, Alessu` happy bafta

| AfroBă a răspuns:

Salut Alexandra! Pai porecle sunt cateva: Alex, Axxa, Lexa,Aleax,Xandra,Alexxu, Ale, Andra.Cam atat. Bafta.

| melXmel a răspuns:

Aly...ale ale, alexu, Senzuallilaughing).Zallilaughing. Alexi.X-andra.xo xo. fundabig grin

| CopilulEmo a răspuns:

Alex, Alexa, Aly, Alexys, Ale...Cam atatea mi se spun mie...app si pe mine ma cheama Alexandra:*:*:*

| Ana_5069 a răspuns:

Alex, alecs, aleca, andra, alle, aly.big grin:X

| LadyesA a răspuns:

Salut. Alessia,Alexutza,Alexia,Xenia,Aleecsa,ALee,ALexa,ALy,ALexi, ALexis, Alice. Sper ca sa iti alegi una din cele 11 :* funda?

| IloveDamon a răspuns:

Lexi, Ale, Andra, Ada, Sandra, Alexa, Lexa happy

| andrada3149 a răspuns:

Alexa sau aly sau alix. lexa...( sper sa iti plac astea.)