| Alex10Roxy a întrebat:

Buna TPU vreau si eu o povestioara cat mai scurta despre un om care daca a baut o data va bea mereu sau ceva de genul. E pentru fratele meu mai mare care vrea sa se apuce de baut dar eu il sfatuiesc sa nu o faca!

3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

In sapt asta n-am baut si-s fericit! acum incerc sa ma las de ea! urata boala! daca are bani prea multi si-si permite sa fie mort in fiecare zi ii ok! numa o data cu bani se duc si prietenii, si sanatatea, si reputatia si etc! vin altele da stiu, dar cum crezi u de bune! el stie, da bine nu face

| petria a răspuns:

F bine faci, o data ce a apucat sa bea nu se va mai opri.va bea si a 2-a, 3-a, ...infinita oara.