| RockforRO a întrebat:

..
Vreau sa va spun daca am ceva la reflexe sau cv de genul...
Cam mereu sunt in garda,daca cineva vrea sa faca o gluma si sa imi dea o palma imediat o barez,asta se intampla mereu,barez orice lovitura din instinct, nu conteaza cat de rapida e...
Chiar si daca nu sunt atent tot barez orice lovitura deoarece am un fel de felling sa zic asa inainte sa fie data lovitura...
Ce ziceti...Am reflexe dezvoltate sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Continua tot asa si poate ca intr-o zi vei avea un feeling care te va ajuta sa inlocuiesti bararile cu pararile.

| darrio2007 a răspuns (pentru neutrino):

Nu cred ca a inteles la ce faci referire.

2 răspunsuri:
| gmbod1 a răspuns:

Bravo bruce lee da poti sa le ai dar nu numai asta ai tu o senzatie de incordare ca si cum te astepti sa iti beleasca unu una peste ochii nu stiu daca este neaparat reflex poti sa faci asa din frica sa stii sau din amandoua dar totusi bravolaughing