| CIC a întrebat:

Vreau si eu poza aceasta.Primul raspuns=funda+vot!(Scuzati categoria):

https://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

El vrea imaginea, fara ceasul` de la telefon, laughing semnal retea, el vrea poza care o are fata aia pe telefon happy, doar poza fara alte detalii happy si el se gandeste ca poate o avem in calculator sau poate am gasit-o pe internet tongue

2 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Nu inteleg...Salveaza poza!
Click dreapta pe poza: save image as...

| Trolli a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

A, ok! Am inteles! laughing
Mersi ca m-ai lamurit! happy

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru Trolli):

El vrea imaginea, fara ceasul` de la telefon, laughing semnal retea, el vrea poza care o are fata aia pe telefon happy, doar poza fara alte detalii happy si el se gandeste ca poate o avem in calculator sau poate am gasit-o pe internet tongue