| Becanee a întrebat:

BUNA TPU!
Vreau si eu sa invat jocuri ale mintii. Vreau si eu sa invat sa fac jocuri din acelea cu carti si chestii de genu'. Stiti vreun video pe YT sau vreun documentar despre jocurile astea?

5 răspunsuri:
| pefelie a răspuns:

Jocurile mintii le poti face usor, ele se fac cel mai simplu prin CUVINTE. Daca ai un vocabular bogat, poti sa te joci cu mintile oamenilor si sa-i faci sa spuna si ce nu vor.
Sfatu meu, citeste (lasa clipurile). Citind o-sa inveti sa invarti cuvintele mult mai usor si mereu in avantajul tau.

Nu vreau sa par comunist. Am zis doar parerea mea sincera happy

| Kapkha a răspuns:

Trebuie sa te uiti la tutoriale explicate cu aceste trucuri si iti va fi foarte usor dupa aia

Asta e cel mai bun si mai usor truc posibil: http://www.youtube.com/watch?v=iIPUcosDC60

| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Dli.ro au cateva trucuri usuare dar sa stii ca sunt de bar sunt vreo 4 pagini pline ai de unde alege!