| annakiss a întrebat:

Buna TPU vreau si eu sa joc gta san andreas multiplayer pe facebook. intru in el si cand dau start imi zice sa trimit invitatii prietenilor. trimit invitatiile iar dupa aceea nu imi intra in joc imi ramane la fel ca si cand nu sar fi intamplat nimic.
Ce sa fac?
Funda

Răspuns Câştigător
| SoPlay a răspuns:

Jocul este fake daca ai vaZut cand scrie acolo in chat e un videoclip happy nu exista doar gta san andreas Sa-mp in pc da nu pe facebook! Funda daca te-am ajutat happy sunt expert in sa-mp

3 răspunsuri:
| laurica12 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema :-l

| Ady8552 a răspuns:

Baieti va inteleg si eu tot acea problema

| Arsinte_Horea_1999 a răspuns:

Nici eu nu stiu si am aceeasi problema... in schimb se vad aia care is in joc si care se joacacrying(((( vr sa mearga!