| littleangel8910 a întrebat:

am un blog de filme si din cate stiu in seara avanprimierei pe langa ziaristi si critici de film se trimit invitatii de catre distribuitor si catre bloggeri. stie cineva cum as putea sa intru in contact cu cei care trimit invitatiile, care sunt conditiile? multumesc

1 răspuns:
| MoneyMoney a răspuns:

Ok eu zic să intri în contact cu studiourile (Media Pro Pictures, Intact MEdia, etc.) şi apoi la marile cinematografe şi companii de distribuţie (RomaniaFilm) şi pe urmă după vreo 10-15 cronici şi prezentări te vor căuta ei.