| Biankaa a întrebat:

Buna love struck vreau si eu niste statusuri pentru o prietena care ma tradat plss dau fundita love struck promit :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei ii citesti rapid pe cei care iti zambesc si de fapt nu te inghit, asta e despre "prieteni", care sa fie clar…te-au lasat odata si sunt gata sa o faca iar ( completarea la prima! love struck)

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

E ceva ciudat la mine in pc... o... e poza ta!

| narcisa a răspuns:

Eu l-am folosit pe asta cand m-a tradat o prietena:Am fost o proasta ca am avut incredere intr-o anume persoana

| BuggsBunny a răspuns:

Ieşi de pe mess că îmi respiri aerul…
DND… trebuie` să înfing toporul în mata
fundita :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Despre prietenii care sa fie clar te-au lasat o data si sunt gata s-o faca iar " era putin diferita mai avea ceva cuvinte da eu numai asta puneam la status ( asa-i lumeaaa ) o mai poti modifica tu:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J