| DianaArr a întrebat:

vreau si eu un nume de fb ...pentru prietena mea, o cheama Denisa.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Deny Denisa
De Nisa
Denny Denny

| Ritsuko a răspuns:

Pai ar fi ok sa-si puna si numele de familie dar daca este o problema privind nume (cunosc situatii urate)poate sa-si puna:
1. Denisa Denisu
2. Denisa XD (sau ce mai gasesti ca poti sa-l faci oricum)
3. Denisa Rose
4. Denisa Blue (multe prostioare)
5. Denisa Muffin
6. Deni Denisu
7. Deni Su
8. Deni Sa
9. Deni Muffin
10. Deni Cookie
11.Denisa BlueMuffin
Stiu ca nu ti se par dragute dar numele de familie e mai de baza si nu stai cu orele sa cauti altul.Sincera eu nu le-am zis la misto niste nume cum fac altii. Sper ca te-am ajutat!happy

| DianaArr explică (pentru Ritsuko):

Multuu. Mai ai idei?

| Ritsuko a răspuns:

Poate sa puna si orice ar putea s-o descrie, o porecla, orice.

| Grimster a răspuns:

Ce spui de Denisa?
*slightly facepalms*