| AnaaaaaMariaaa a întrebat:

Buna TPU vreau si eu un nume de id pe mine ma cheama ana-maria adelina...

5 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Anitsa_maria
ad3.lina
ana_marya96(aici iti pui anul tau de nastere:*)
anna.adelyna
ana_ad3la
Funda♥?/

| FunkPunk a răspuns:

Ana-maria(anul nasterii),,,anuca_sweet_maria,,, ana_love_un gen de muzica,,,☺adelina☻,,, papushik_adelin,,,@n@-m@ri@... funda?♥♦♣♠○◘•☺☻♥

| Yannku a răspuns:

Buna! Parerea mea este sa-ti pui la id doar prenumele si cv cuvant ce te reprezinta sau pare interesant, sau sa ti-l scrii codat ex ( @De! in@) sau daca vrei tot numele ai variantele de la Despa9!
Cu placere si un an nou fericit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai:
1.ana.ade->Ade de la Adelina
2.ana.maria
3.ade.maria
Pa, pa!

| Despa9 a răspuns:

Ana_maria.adel
ana-maria.adelina
ana-maria2011
ana-maria si anul tau de nastere
depinde foarte mult cum te striga prieteniwinking