| Mihaela_4701 a întrebat:

Buna TPU love struck! Am nevoie de niste idei pentru un nume de contact la id. ul de messenger. Nu vreau ceva siropos. ceva simplu si dragut. sa sune bine. Si daca va ajuta ma numesc mihaela. Funda pentru cel mai frumos. :X

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Mihaela X sau X Mihaela (unde X e numele de familie)

| Mihaela_3187 a răspuns:

Deeeecibig grin :
Mihu
Mihutz
Mimi
Mihutzica
Ela
Mihy
Mihuka
Elutza
Michela,Miky,Miha,Mili,Mia,Yly,Mimi,Ella,Ely,Michelle,Mitzy,Milky,Mihaelutza, Mi, Aleahim[numele scris invers]love struck happy

| KirigayaKirito a răspuns:

MiKi, PaintYouLike, Mikidutza, Main Street Mika, MikMikaMik, StrangerLife, $$miha$$, Mikaela, Ochii Tai -(O)(O)-

| aliiibeiiibiii a răspuns:

Mihu.perfect.girl
me.mihaela
miky.life.is.pink
mihaela