| GwenS a întrebat:

Hey guys, funda:] deci vreau sa imi fac un id nou si nu stiu ce nume sa pun.Ma numesc Bianca, si vreau sa fie ceva simplu, nu de pitipoanca... Dar nu am ideithinking ma puteti ajuta?
Mersiilove struck

5 răspunsuri:
| blackangel95 a răspuns:

Byencutza_bya, byanka_2011, byanka_byby, byanca_tha

| GregHouse a răspuns:

Bianca.[numele tau de familie]
bianca[anul nasterii]
b[numele de familie]
Eu stiu, poate mai ai un al doilea prenume si-l prescurtezi. big grin

| Rihannax a răspuns:

Bianca.ketemina(e un drog)
b.bianca
b.bia

| Zozolika a răspuns:

Bybyu. byca. cytza. bibi. bity.

| AutumnDay a răspuns:

Buna!
Poti incerca: bianca.numele de familie, bianca si numele de familie legat
Mi se par simple si imi plac cele mai mult. Evita sa tii in lista persoane nefolositoare, caci nu merita. La urma urmei, messenger-ul e un simplu program cu ajutorul caruia comunicam cu persoanele din viata noastra.
Pa, pa!