| IoanaItsa a întrebat:

Buna TPU:X am o problema cu care as vrea sa ma ajutati. Este buna tinctura de marar pentru marirea sanilor? da rezultate? am 17 ani si sunt complexata de sanii mei deoarece sunt mici, e un chin cand trebuie sa merg la strand sau la mare. Va multumesc:X Funditsaaaa:X

3 răspunsuri:
| dany7300 a răspuns:

E bunda tinctura de marar. cunosc si eu o fata care ia si se vad rezultate big grin funda plzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu da niciun rezultat. Vorba asta e o prostie. Daca vrei poti sa incerci dar vei vedea singura ca nu se mareste nimic.

| IoanaItsa explică:

Cam cat costa si daca are contradictii sau efecte secundare? am citit pe net, dar poate stiti sigur.Ms