| anonimxenotome a întrebat:

Bună! A luat cineva tinctura de marar pentru marirea sanilor? Este benefica? Imi poate spune cineva experienta sa cu aceasta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cum este posibil ca si la aceasta varsta,... mai crezi in basme?

| alina2k18 a răspuns:

Am luat si eu, plus crema cu marar laughing
Iti dai seama ca nu au cum sa creasca asa laughing metodele care functioneaza : implant sau... ingrasat 20kgwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am luat, dar chiar nu cred că poate funcționa, nu văd cum. Doar dacă reușește în vreun fel să crească producția de hormoni sexuali din orgsnism...
Câți ani ai și de ce ești complexată de sânii tăi? happy
Iubește-te așa cum ești.