| valiblonda a întrebat:

Buna TPU:X ce parere aveti despre ceaiul verde pentru slabit? este bun?

Răspuns Câştigător
| AndreeaaD a răspuns:

Este bun si este recomandat dar sa stii ca indiferent de cat ceai verde vei bea sau orice altceva fara sport si o alimentatie sanatoasa nu vei face nimic.E de ajuns sa faci 30 de minute de sport pe zi; orice vrei tu(sa alergi, aerobic, sa mergi la sala etc) sa mananci foarte multe fructe si legume si preparate usoare, fara prajeli, si 3 cani de ceai pe zi si atunci sa fi sigura ca vei slabi si vei avea si un mod de viata sanatos.

1 răspuns:
| ZambestePitikaTeIubeste a răspuns:

Daca vrei sa slabesti cel mai bun medicament este cel natural fa sport mananca fructe si vei da jos ferestete de tot ce are calori multe si sportul este cea mai buna metoda fundita daca apreciezi mesajul meu puppy dog eyes