| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUlove struck! Deic eu stiu cum se fac capturile video cu BS.Player dar unde se salveaza ele?
Nu am nicio idee...
add am cautat in : Local disc C. >-- program >files--- BS.player dar nu am gasit nimic unde trebuie sa caut ca sa le gasesc? puppy dog eyes
Va rog ajutati`ma imi trebuiesc pentru pagina mea de pe sunphoto...Toti au capturi in afara de mine.
Va rog din suflet spuneti-mi.puppy dog eyes
Scz Categoria dar asata e cea mai populara happy sad

Plzzz spuneti-mi...
Dau funda si vot...

1 răspuns:
| odo89 a răspuns:

Cauta in optiuni, sau poti incerca aceasta varianta:
http://www.utilitarul.ro/2012/01/camtasia-studio-program-pentru-filmat.html