| Ruxiii a întrebat:

Unde gasesc istoricul de la mozilla? Dupa cum bine stiti, istoricul se salveaza undeva prin disc local C, dar nu gasesc folderul.Care ma ajutati?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Il gasesti in Istoric sau dai Ctrl+Shift+H, respectiv tii apasate tastele Ctrl si Shift si apesi tata H. Succes si numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

Vezi daca e asta :
C:\Documents and Settings\\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\\places. sqlite

| solumaam a răspuns:

Istoricul se afla in bara de sus unde scrie Istoric sau History!

| bYbr0kenn a răspuns (pentru solumaam):

Se vede de ce ti-ai pus poza cu MR.BEAN. laughing