| Mady24365768 a întrebat:

Buna TPU.; x
Iubitul meu s-a despartitt de mine si acum nici nu ma baga in seama.sad
Vreau si eu niste statusuri pentru el.
Fundita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| JulyStorm a răspuns:

Vezi-ti de viata ta...
Daca nu te baga in seama, sigur nu ii pasa, si nici un status pe care l-ai pune tu nu ii va schimba parerea. Singura razbunare este sa iti vezi de viata ta si sa fii fericita fara el!

5 răspunsuri:
| DmnProfesoara a răspuns:

"Salutam toti fostii care ne-au pierdut ca prostii."winking

| AtateaConditii a răspuns:

Si daca pui statusuri crezi ca o sa te bage in seama? Mai mult o sa creada ca esti o disperata. Daca nu vrea sa te mai bage in seama asta e nu trebuie sa te lasi la picioarele lui niciodata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu te mai baga in seama ce vrei sa mai faci cu statusurile?

| Mady24365768 explică (pentru suntserios):

Paii..eu vreau sa ma impac cu el.
Il iubesc foarte foarte mult.
dar el, nu prea dupa cate observ!

| Ƨirenia a răspuns:

Pentru astfel de baieti nu trebuie' sa-ti bati capul.
Si statusurile, in cazul asta, trebuie' sa vina din mintea ta, sa exprimi exact ce simti. Daca esti furioasa poti baga o injuratura, daca esti altfel...vezi tu.