| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUlove struck mai e putin si vine vacanta\:d/. ce veti face?big grin

Răspuns Câştigător
| Grimalkin a răspuns:

Paaai, sincer nu m-am gandit big grin Ok, suna aiurea, dar nu am obiceiul sa-mi fac planuri pentru ca stii cum e, socoteala de acasa nu se potriveste niciodata. Probabil voi merge cu niste prieteni la mare, ma voi inscrie la cursuri de chitara, voi merge la piscina. de-astea big grin tu ce o sa faci? :]

4 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Distractie maximaaaaaaaaaaa~~~! e vara.ma duc la strand,in padure,poate si pe la mare,la veri(maxima distractie), zilele comunei, pizza dupa 10 noaptea(iei o pizza si o mananci in parc dupa ziua aia calduroasa care trece stai noaptea la 10 si papi pizza), merg in oras prin malluri, la film si asa trebuie sa treaca vacanta.o sa ma distez maxim! tu ce faci in vacanta?

| alissa6 a răspuns:

In primul rand vreau sa ma dristrez in fiecare zi am multe planuri cum ar fi
-sa fac o petrecere in pijamale-
-sa merg de mai multe ori la VIP
- sa ma trag cu rolele
- sa ma trag cu bicicleta, voi face calatorii cu prieteni
-sa manac inghetata si sa ghiolgai suc cola

| Larisa_9449 a răspuns:

Pai ma voi duce la verisourul meu ptc nu mai poate de dorul meobig grin apoi vine ziua mea deci stau cu familia, dupa aceea ma duc la tara iar in august ma duc la mare

| ElShaarawy a răspuns:

Eu as vrea sa merg pe "Ceahlaul" la munte. Si sa merg in fiecare zi la piscina(sa fac baie)si sa ma joc cu pistoalele cu apa. Funda?big grin