| Sqk00 a întrebat:

Buna TPU`love struck.`. Putetii` sa imii` explicatii` si mie` cum sa punn` un fondd` nou in PHOTOSHOP`batting eyelashes?

2 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

Pffff... crezi ca esti cool daca scrii asa? numa demonstrezi ca esti o "desteptaciune" :|
in fine... http://photoshoptutorials.ws/photoshop-tutorials/ cauta aici poate gasesti

| Sqk00 explică:

Seriosbatting eyelashes? dragaa mea. vezii ca eu asa scriu de cand ma stiu tongue. asa ca numai comenta thu :*. oricum mersii de ajutor happy!