| tzimilika a întrebat:

love struck. Vreau si eu ceva statusuri de dragoste, prieteniee. orice in afara de fite oh go on. si ceva mai special daca se poate. mai rare. nu d alea care sunt peste tot. si nu vreau link`uriwinking. multumesc :* Fundita cele mai noi si mai frumoase`love struck.

Răspuns Câştigător
| Morena30 a răspuns:

1.Ai castigat sau ai pierdut? Nu te opri din drumul inceput.Lupta sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va implini.Regreta doar timpul pierdut, tot ce puteai sa faci si n-ai facutwinking
2. Fă-ţi timp să iubeşti chiar dacă nu eşti iubit si chiar şi singur pe pământ să fii cel mai fericit!happy
3.Lipsita de importanta si lipsita de reper...Caut in ziua de maine savoarea celei de ierihappy
4. O viata in care ai facut 1000 de greseli este de 1000 de ori mai buna decat o viata in care nu ai facut nimic happy
5. I know you well, I know your smell.I've been addicted to you :Xlove struck:X
6.Ii vei uita pe cei cu care ai ras.dar niciodata nu le vei putea uita pe cele cu are ai plans [XxX]
7. ♥ Ezita sa crezi ca viata e trista love struck! Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista blushing. ♥
8. Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai... Iubeste-ma cand o merit cel mai putin...Atunci am nevoie cel mai mult!
9.I dream of you, and it feels like I`m flying... I think of you when I`m smiling... I`m lost into your eyes; x
10.Nu sunt singur in ploaie si vant Am cei mai buni prieteni de pe Pamant:*:*
11.Te-am iubit ca privirea.te-am iubit cu mangaierea.te-am iubit ca sarutul...acum te iubesc ca toata fiinta mea...
12.Perder un amigo es sentir que el mundo ya no gira, que todo se detiene sin final y sin punto de partida
13. Cortina uitarii nu va cadea niciodata peste minunatul decor al prieteniei sincere, chiar daca scena a luat sfarsit

Acum funda, te rooogbatting eyelashes:*

1 răspuns: