| Anemarrie124 a întrebat:

Buna happy [Nu stiu daca este categoria corecta]
As vrea si eu va rog statusuri de dragoste, rare dar nu siropoase. Funda pentru cele mai frumoase.[nu cont cat scrii ci ce scrii, vreau cat mai rare daca se poate]

Răspuns Câştigător
| martzian a răspuns:

Hai sa iti dau un citat pe care l-am descoperit cu ani in urma, pe cand eram la liceu, citind din opera Domnitei Gherghinescu-Vania, o scriitoare prea putin apreciata si cunoscuta la noi.

"Uneori am impresia ca dragostea e ca zapada: atata timp cat calci usor, e frumos… Dar cum pui piciorul apasat, adanc, totul se preface sub pasi in noroi." (Domnita Gherghinescu-Vania - "Cartea Pierduta").