| Tyaa a întrebat:

Buna TPUlove struck vreau si eu nijthe statusuri ca sa ii arath ce pierdelove struck...mersi FunditSa

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

Când o vezi,în mintea ta apare aceeaşi intrebare : oare prietenul ei o iubeşte mai tare?!

sunt scoasa din bratele tale pe cautiune. sa ne desparta e o infractiune!

Iubi,cred ca sunt gravida.am poftit la niste blugi

Iti aduci aminte de acel moment . O poveste simpla, fara Happy-end

De ce zâmbesc şi de ce cred iar în tine? Oare chiar mă minţeam că pentru tine nu mai simt iubire, ci o obsesie apăsătoare când de fapt te iubeam din ce în ce mai tare?

Regret mereu cand ne certam d0ar din pr0stii,caci suntem amand0i ir0nici si plini de 0rg0lii!Ca.s tulburata,t0ata ziua.s rece ca un vant.Insa,seara ma linistesc,ad0rmind cu chipul tau in gand.

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea !

Te uiti la ultima poza si ai zambit, si strangi din dinti.Esti acelasi copil, dar ai uitat cum e sa simti.

Lumea e plina de impresii . Candva , cumva, Sa nu ai impresia ca esti totul pentru cineva

Duci un cap pe umeri da` capu` nu te duce.Ca ti-am intins un deget ca sa ai ce suge _|_

greu de plans unde ai ras o data, e greu cand stii ca fericirea in lacrimi e scaldata,dar nu uita tradarea nu se iarta

Spunea ca a fost o greseala ca au fost impreuna.Dar inca mai tremura si viseaza ca o tzine de mana!

Fiecare clipa departe de tine este ca o lupta intre rau si bine !

Nu plec capu’ nici de-al dracu’, ce-o fi sa fie.

chiar as plange pentru tine ! Dar imi curge rimelul !

Daca m-ai lasa sa fiu asa cum sunt, certurile ar disparea fara nici un cuvant

Atunci cand iti este bine incearca sa te multumesti cu ceea ce ai. Daca te saturi de prea mult bine, incep adevaratele probleme.

Mai bine fa sa vezi cat de mult te respect O sa te umplu de sange sa fi Lady in Red

Gata am tras cortina, nu te mai pot ierta nici daca-ti recunosti vina.

DaCa plec, fiti siguri, pleC fara amintiri vorbe rupte dintr-o colectie de dezamagiri.

Viata merge înainte ce a fost a fost. Nu te poti abtine si nu îl poti uita, îl iertai mereu chiar daca îti gresea

Si stiu ca niciodata n-ai fi renuntat la el! Indiferent de cum era mincios sau infidel.

E nasOl sa ma sufOci cu dragOstea ta.tu nu intelegi ca imi place libertatea ?

Ai crezut ca esti UNIC ca te voi iubi mereu.dar acum esti un nimic,esti un NIMENI, dragul meu!

E gata jocul, (e gata) ai face bine s-o uiti, nu fi bou! Ca poate pe maine te suna si-ti zice ca vrea sa te vada din nou Nu da, esti constient ca nu poti refuza.

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult.

Sunt rare momentele de pus in rama ! Si uite ca viata nuu are maini, dar tot iti da cate o palma

Eram doar 2 copii prosti,chiar de ti-e greu sa recunosti.Tu vroiai ceva frumos,eu eram cu gandul dupa fosti. straight face

mi-am batut jOc de ei , si am facut`o bine . Asa ca n`ai nici un mOtiv sa fii suparat pe mine !

°De azi arunc totul la gunoi numai vreau nimic nimic inapoi

Copilu` din mine se tzine De nebunii intruna Dar nu-i pierd urma Il voi pastra in suflet pentru totdeauna:X

• Sunt un om simplu, mai simplu decat tine.Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine!•

ºAi habar oare ,mai precis,te doare faptul ca cel mai bun prieten vine si dispare?°

Poate m`am schimbat sau poate doar m`am saturat

Nu am nevoie de prieteni falsi,detest sa tin langa mine numai oameni lasi!

Nu te teme niciodata de umbre, ele arata doar ca exista lumina în apropiere!

Hai sa refuzam Orice rOl pe scena regretelOr!

Acorda-ti tie primul loc, NU greselilor! Nu spune stop, chiar daca te simti sufocata.Invata ca in orice rau exista si un pic de bine! Invata sa ai grija in primu rand de tine!

Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!

Teoria zambetului:Ingerii nu plang.

Moartea nu e trista. Trist este faptul că mulţi oameni nu trăiesc cu adevarat.

Ma mint ca este bine, ma mint ca inca tine.Ma-ntreb de ce ma mint? Ma mint ca nu-mi e dor de tine.

Si poate nu e prea tarziu pentru noi, ar fi frumos sa fim ca la'nceput, dar nu pe'un drum alunecos

Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor. Am incercat dar nu te pot uita asa usor.

N-am sa rup in 2 pozele in kre ne imbratisam fiindca mi-e dor de baiatu’ pe care mai de mult il iubeam

Eu am crezut in tine tu ai facut tot ce ai vrut si poate ai tinut la mine dar sa-mi arati nu ai stiut.

Nici mesaj cu "noapte buna" vad ca nu mai dai Ori nu iti mai arde de mine, ori nu stiu ce ai Daca vrei sa stergem tot ce a fost intre noi Spune-mi ca nu mai suport sa ocup locul II

Tu m-ai ranit mereu, deloc nu ti-a pasat.te-ai gandit doar la tine, eu nici n-am existat.

Nimeni nu moare virgin.viata ne fu*e pe totzi!

♥ E povestea ei, cu bune și cu rele a trecut, peste toate și a arătat că poate realiza tot ce a visat

♥ Sunt destui ca mine, destui ca tine, care speră de fiecare dată ca totul va fi bine .

♥ Când îmi merge puțin bine și zic și eu că reușesc, atunci mai rău, dar tot mai rău în mo.rții mei greșesc .

♥ Poate ar fi timpul să alegi, rămâi cu mine sau pleci ?

♥ În lumea asta în care toți își văd de ale lor, și dacă ași fi dentist nu ma.și uita în gura lor !

♥ Dupa ploaie nu vine întotdeauna soare, din viața asta pleci un oarecare .

Dar văd că n.a contat și timpul trece, acum normal că văd totul la rece !

Nu pot altfel. Sincer aș fi altfel, dar nu vreau să fiu pentru nimeni vreun fel de model .

văd paharul gol și.atunci când este plin .

Priveste-ma atent ,Si poate cu regret. ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

Par mereu inocenta si copilaroasa.Asa tOtzi imi cad in pLasa !

Stiu ca suntem la inceput de drum.Stii bine ca tot ce fac,e pentru tine acum

Intr-o saptamana ne-am cunoscut cat altzii intr-o luna. Ai si o parte intunecata ,dar mie mi se pare buna

Ea e rebelă ,dar e femeie fidelă Sunt rece, nimeni nu ajunge la inima mea,Tu mai invătat Să imi bat joc si să tac !

Non ho bisogno di gesti folli, ma di piccole sincere attenzioni-Cel mai rau prieten... cel mai bun dusman.

am trecut singura prin vant si ploi , am nevoi, da sigur nu nevoie de voi!

Am ajuns sa iubesc eu pentru. amandoi . TU te gandesti la tine EU ma gandesc la noi!

yimpu trece, nu sta sa-mi leg eu siretu nu se da iar Startu daca n-am pornit cu dreptu!

Fa-ti timp sa asculti, dar cand vorbesti tu toti sa taca!

Ea se ridica,il trage dupa ea si`i zbiara "Te iubesc,iti jur!dar nu mai vreau sa doara"

Pot fi tare , pot fi slaba nu conteaza niciodata, la cate pietre in cap am luat normal ca am caracter de piatra!

Ai inima ucisa de sentimente pentru mine.O sa ma pis pe ea sa-ti fie mai bine !

Prefer sa tin aproape doar persoanele care-mi vor binele. eu nu numesc prietene toate cretinele!

am crezut in vorbe false si am dat`o `n bara. pot sa promit ca nu o sa fiu aceiasi si a2a oara

Da pur si simplu n`ai ce face.La fel ca timpu care trece ,nu se mai intoarce !

Acum spalati clipele cu tot ce-a fost frumos.Nu mai are rost chiar numai are rost!

Fă`mă nebună spune`mi că visez prea mult , dar nu îmi spune că nu am pentru ce să lupt . Nu te ascult !

Asa ma cu defectele mele,Nu trebuie sa`ti bati tu capu cu ele !

acum femeile aleg barbatii dupa vile si li se pare demodat sa mai ramana virginewinking

•Aparitia ta intOarce capete , aparitia meea suceste mintzile

Alta s`ar satura de nebunia ta,dar sti ca eu nu pot fi rea.nu iti mai plange de mila,sti ca n`am nici o vina.cu tine ma port frumos,dar esti prea suparacios!

Am crezut prea multe Prostii.Asta va fi Ultima.Sa stii winking

A doua oara n`o mai fac.mi-am bagat mintile in cap.promit ca o sa fiu qminte de`acum inainte.

Aveti grija fetelor ca`n iubire nu`i usor.Baietii va smecheresc sa obtina ce`si doresc ca baiatul stie cum sa te ia,pana ii dai tot ce vrea te invata sa faci nebunii,sa`ti arate ce nu sti.

Am invatat ca dreptatea mi-o fac io.trec peste tine daca nu am incotro!

Nu'ti consuma Pantofii sa fugi dupa el , mai Bine ii Folosesti , Ii arunci in Cap ! ♥ laughing))

Deci nu lasa pe nimeni sa devina totul pentru tine caci atunci cand va pleca vei ramane fara nimic si nu e bine.

Parca ura ma facut acum sa nu mai simt nimic Ma simt de parca pic dar am ambitie ma ridic.

Vreau să schimb lumea! Măcar lumea mea!

Nu ai dreptul sa te minti,sa te pacalesti,sa renunti.Nu ai dreptul sa mori atata timp cat inca traiesti winking !

Nu adăuga ani vieţii.Adaugă viaţă anilor! winking

• Merita un oscarr pentru cat de bine joaca love struck Ii spune ca il iubeste chatterbox S`o mai ierte o dta love struck El crede si tace Cum il minte pe el Cu inca doi, trei face la fel love struck

● Si acum nu`ti pot spune ca doar m`am folosit de tine ! sunt modesta am eu grija sa iasa bine :O

• Imi spuneai ca sunt cOpilaroasa happy Iarta`ma dar copilu asta nu are timp de o relatsie serioasa !

Pentru un baiat merita sa renunti la aproape orice, mai putin la ceilalti baieti laughing

Ideile sunt ca şi copiii: ale tale sunt cele mai frumoase!

Da recunosc au fost clipe in viatsa mea in kre imi doaream sa mor . Dar sperantsa si dorintsa ma ajutau mereu sa fac pasul urmator !

Cadou` cel mai de prets ce puteai tu sa mi`l dai , sa`mi fi pretsuit iubirea pe care acum nu o mai ai

Era o lume magica,vazuta prin ochii nostri .Dar am crescut si-am vazut,adevaratii monstri .

1 si cu 1 . Azi nu mai fac noi . Aveam o stea si nu stiu de ce azi nu mai e !

Cand lumea e intoarsa cu susul in jos > cand toate par sa iti mearga pe dos . Canta cu mine si spune asa . 'Va mai fi altul in viata mea' !

Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea . E doar o alta zi proasta din viata ta ! .

Singura te scoli, singura te culci . Singura ajungi oriunde te duci.

Intr`o zi Usa care m`a lovit Va cersi sa ii mai calc pragul !

Tu nu sti cum e sa ii ceri timpului sa repete momentele cand nu duceai lipsa de zambete.

Ajuns jos realizezi ca la testul final ai raspuns prost !

Prietenii ramân prieteni. Cei care nu ramân,înseamna ca n-au fost

nu tine de mine sa te fac om mai bun.Chiar de eu aprind tigara tot tu o faci scrum

Taci,taci,nu se mai poate!Adio,o luam pe drumuri separate!

Sunt scorpia prietenoasم . Acea fatم tupeistم,rea si-ambitioasم . Nu conteazم ce`mi faci si când . O sa vinم vremea când o sم te târمsti în fata mea plângând""

Nu, n-am stiuut ca toate lucrurile bune sunt doar bune la-nceput!

Pleaca,maine o sa-mi treaca

Sa vorbeasca ei ce vor, e treaba lor!

Te injosesc fetele batting eyelashes ?! nu`ti fa probleme oh go on esti macho ca Jhonny Bravo, ca ala din desene laughing

Aceastha lume e bolnava`.stiu`.da n`ai ce`i face.tu incerci sa o schimbi si`ti ei capace.cand ceri pace.

Nu e doar armonie , ca nu suntem in povesti . Chiar daca ne mai certam, ne impacam in timp ce clipesti

Tu nici macar nu stii de cate ori glumind ti-am zis adevarul !

Poti sa ridici muntii din loc , pentru ea e prea tarziu ca sa mai faci vreun efort.

And I’m crazy, but you like it ‘Cause the kinda girl like me you can never find on the market :X

I'm not a trick you play, I ride a different way winking

În viata, joaca teatru numai cei care nu au nici un rol!

Vine O zi, vine O zi iar de vOi pleca...Nimeni nu va sti, nimeni nu va sti cat vOi regreta

Suport orice durere, orice problema depasesc, dar cand vad ca plange ea innebunesc !

Si daca dragoste nu e parca e bine, Dorm linistita chiar daca o ard cu masini straine,stiu sa am grija de mine pe unde umblu si cu cine.

Stateai in fata mea, plangeai ,ma implorai sa te iert. nici n-ai idee cat de greu am depasit acel moment!

Nu mai exisa o alta cale pentru o alta impacare

Poti sa incerci sa vopsesti cioara in alb, tot nu-I porumbel

plangand cu poze in jur genunchii stransi,slabita si trista,cu cearcane adanci

Mai rau nu poate fii,o sa reushesc Bineinteles ca imi pare rau si totusi uite ca zambesc

Mi`e dor , dar nu mai conteaza . Orgoliul meu nu se mai pateaza

Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat.Fac tot posibilul sa uite ce s'a intamplat

In fine.Ar fi bine sa zambesti doar pentru mine

Bravo! Bingo! Da’ tot mم p*؛ pe tine,
‘N urmمtorii 15 ani sم bârfe؛ti tot despre mine.

Sper sa ajunga ce-si dorea , sa invete sa lupte pentru vise pline , sa invete ca fericirea ei e departe de mine! Sa invete sa aleaga cand are de ales sa nu mearga pe drumul pe care a mai mers

Am pe obraz raze de soare dar in sufletul meu ploua

Numai am ganduri roz, are cineva sa`mi dea?Ca mie mi s`au consumat , sunt om c***!

1 răspuns: