|

Hey, salutwave vreau nijthe statusuri[nu conteaza d'care]... :d

3 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Sunt confuza.Nu mai stiu cum e bine.Nu mai vreau sa stiu cum e bine.Nu vreau sa inteleg de ce e bine.Cand a fost bine defapt?

Cine te'a facut sa visezi cand nici macar nu dormeai? Vroiam sa zic ca EU.in caz ca nu stiai

A inceput sa zambeasca mai des. Iar ei intorc capul plini de interes. Ce a fost sau nu in trecut. Acum ea a uitat de mult...

Ti'ai placut viata...Ti'ai facut viata.da ai pierdut persoana care te iubea si tragea cu tine...in schimb ai castigat multe tarfe

Te'ai intrebat vreodata cate ai putea sa pierzi.Daca ma dai la o parte si nu ai sa ma mai vezi ?

am treqt prin viata ta , uita`ma de vei putea !

Este o brusca bucurie inexplicabila si o durere de nesuportat:-J . Nebunia Ps m'a prins iar )

Intr`o lume mica si murdara asa cum o stii!

Esti riscul pe care mi'l asum [ ].

M-am schimbat si pot visa acum...Nu mai vreau sa cer...Voi obtzine oricum.;x

Mi`e dor de tine uneori...iar dorul asta de uneori se intinde pe zile intregi...

N-a trebuit nici macar sa te caut.Pur si simplu te-am gasit A fost asa de simplu inkt pare complicat ca mi-a iesit.

In mine se mai vorbeste si azi despre tine.[

Ma sufoc. Deschid larg ferestrele. Aerul de afara da buzna in camera si’mi mangaie fruntea, dar nu izbuteste sa’mi racoreasca sufletul incendiat

Zambetul meu ca de copil [nu] se razbuna .

Inima demult iti apartine tie, tu ai transformat drama noastra-n comedie.

bucurie tristete minciuna adevar un strigat un murmur o taina si atat

I`ash spune lucruri si secrete pe care nimeni nu le-ar mai stii.

Iubeshte iubirea ce o ai zi de zi.

Cateodata.unele lucruri mai bine raman nespuse. doar te iubesc :X

Pastrez clipele in care ma faci sa zambesc...Si zambesc pentru ca sunt cu tine.

Telefonul vibreaza.un mesaj de la el ` Un mesaj de "noapte buna pui,sa fii cumintsel"

Ai grija de zambetul meu ...

Urasc atunci cand trebuie sa te las sa pleci ...

Eu mereu am ceva de comentat si el stie cel mai bine ...2004 - 12838 + Vezi răspunsul întreg

2 răspunsuri:
| a răspuns:

Iti dau tie calitatile ca sa elimini defectele Oricum vietii nu`i poti opri efectele Nu poti plati pe nimeni sa simta regretele in locu tau Fa’ti regulile tale si joaca jocul tau

Si ce daca ma port ca un copil? tu iubesti copilul asta

Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!

Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti, stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine.Dar daca tot o faci, fa-ma sa ma simt bine!

Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste!

cand nu o sa mai fiu,poate ca atunci o sa-ti dai seama ce'ai avut.

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul,apare cineva si schimba totul!

Nu incerca sa ma judeci dupa aparente, Sau dupa vorbe scoase de niste zdrente

Multi imi gasesc defecte impresii in cap, zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

•Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui sa Nu'i Iubesti?

Decat sa imi spui 1000 de minciuni frumoase, mai bine spune-mi un adevar dureros. Te voi aprecia mai mult.

Lumea are prostul obicei de a reamintii exact ceea ce ai vrea sa uiti

Mai sty? Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas.Tu tot cu ea in gand.

Orice s`ar intampLaa `. noi intr-o zii ne vom reveDeea`! Si pana atunci stiu ca si tu ma vei pastraa` Undevaa` in inima taa `!

Eu te-am avertizat sa ma tii aproape de tine.Acum realizezi ca ai pierdut un diamant cand tu erai ocupat sa culegi pietricele!

Niciodata nu vei mai gasi pe cineva ca ea,cineva care sa te faca sa te simti asa cum te facea ea candva,si nicicand nu va mai fi ce-a fost odata,pentru ca tu ai lasat-o sa plece,si nu va mai fi nicicand o alta data; x

si stă în casă tristă plange dupa el,si doarme cu tricoul lui dar nu mai e la fel.

Baga bine la cap si nu uita nici intr-un veac ca eu sunt fetita...2005 - 2114 + Vezi răspunsul întreg

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Ce faci tuh?
laughing

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează