| Anonimjjjjjjj a întrebat:

Buna tpuuu! Acum ca vine craciunul,vreau sa ii fac un cadou iubitului meu. A spus ca vrea ceva ce sa fie la el,sa il poata purta oriunde oricum si oricand. Va rog, nu am nici o idee iar iubitul meu e super copilaros si grjului si chiar vreau sa ii aduc zambetul pe buze

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bratara sau ceas. Sau daca crezi ca ar fi genul sa poarte lant, desi ma indoiesc. Cam bratraa sau ceas ar putea avea cu el in permanenta.

| bbnnmm a răspuns:

Eu i-am făcut cadou iubitului meu o brățară cu data de când suntem împreună și avem amândoi și o purtăm tot timpul. O altă variantă ar fi un ceas.