| allydanny a întrebat:

Buna Tpuuu! As vrea sa va cer parerea. Voi ati mai participat la promotii online? Ca as vrea sa particip la o promotie de Craciun si vreau sa stiu daca se poate castiga la asa o promotie. voi ati castigat vreodata?:d asta este promotia la care vreau sa particip http://www.gentuim.ro/info/promotia-de-craciun

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, da uneori se câştigă dar foarte rar depinde de site şi de seriozitatea lor eu am câştigat mai de mult la o revistă Level online şi chiar a fost un premiu costisitor.
O seară minunată!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
A, participat si eu la multe, multe promotii : coca-cola, joe, ......si niciodata nu am castigat nimic.Nu stiu ce sa zic asta tine de noroc. si castiga 10 dintr-un milion...

| allydanny explică (pentru anonim_4396):

Da, asa este dar am vazut ca este pagina fondata de curand si nu au multe like-uri. Deci sansele sunt mai mari :d nu crezi?

| mariiiaaaa a răspuns:

Daaa, eu am castigat o data o palarie:d Si o sa particip si la promotia asta, poate cine stie am noroc din nou!:d