| Sweety_3695 a întrebat:

Trebuie sa-mi iau de incaltat si nu ma pot hotari. Ce a-ti alege dintre botine cu un toculet micut si cizme peste genunchi, care se poarta foarte mult?happy

Răspuns Câştigător
| d3utzsa a răspuns:

Pai...

parerea mea este sa iti iei cizme peste genuchilove struck

mai ales daca ti le iei sa le ai si pentru la iarnahee hee

pentru ca pe gheata aia o sa fie mai greu sa mergi pe tocuribig grin

bine parerea mea:X

dar eu as prefera peste genuchibig grin

botinele poti sa le porti toamnahappy

5 răspunsuri:
| VanillaBear a răspuns:

Pai da se poarta amandoua dar sincer...eu nu as recomanda cizme peste genunchi pentru persoana mai mici de 1, 65-1, 67...Pentru fetele inalte merg foarte bine dar pentru cele mai mici parca le fac si mai scunde si nu vreau sa fiu rea dar chiar asa este.Deci daca esti mai mititica poti sa iti iei botine si daca esti inalta poti sa iti iei cizme peste genunchi.Multe persoane fac greseala de a-si cumpara ceva ce este in trend fara a sti daca pentru corpul lor este bun acel produs sau nu.

Sper ca te-am ajutat!
xoxo Vanilla

| Ioana_2144 a răspuns:

Sincera sa fiu cam am2 se poarta dar mie una imi plac mai mult cele peste genunchi.♥

| anOnimăăăă a răspuns:

Anul acesta "moda cizmelor"s-a schimbat putin. Se poarta cizmele peste genunchi. Astfel, pentru sezonul rece trebuie sa iti achizitionezi o astfel de pereche de cizme pentru a fi in trend. Sau cel putin asta este ceea ce sustin designerii. Ei sunt cei care au setat acest trend
si vedetele sunt primele care l-au adoptat. Astfel, pentru a fi si tu in ton cu ele si in pas cu moda, trebuie sa porti o astfel de pereche. Pe piata exista tot felul de modele, asa ca aveti de unde alege.

| LuLu a răspuns:

Se poarta cizmele lungi pana la genunchi si cu blugi skinny... e dragut asa!

| skumpik_7364 a răspuns:

Botinele pentru ca nu port ce poarta toata lumea... e banal si plictisitor
dar tu acu faci ce vrei tongue